Connect with us

Sağlık

Kendi kendine bronzlaşma spreyleri kullanarak mükemmel bronzluğu elde etmek için 3 kolay adım

Admin

Published

on

Geleneksel bronzlaşma yöntemleri, büyük sağlık riskleri nedeniyle bu günlerde daha az popüler hale geldi. Bronzlaşmadaki bu büyük buluş nedeniyle, birkaç şirket, bronzlaşma yatakları veya güneş olmadan bile bronzlaşmış cilt elde etmek için bronzlaştırıcı kremler, losyonlar ve spreyler sağlamıştır. Çoğu insan bu tür suni bronzlaşmayı tercih eder çünkü önemli bir sağlık riski yoktur ve bir kişinin bundan zarar görebileceği tek zarar, cildinin çok hassas olması ve uygulamanın alerjiye neden olabilmesidir. . Bu yeniliklerden en popüler olanı sprey bronzluktur, ancak bu mükemmel, hatta bronzluğu elde etmek için bilmeniz gereken bazı şeyler var. İşte birini uygularken hatırlamanız gereken beş şey.

1. Cildinizi hazırlayın

Kendi kendine bronzlaşma spreyleri kullanın

Sprey bronzluğu uygulamadan önce cildinizin formülasyonu kaldırabileceğinden emin olun. Talimatları dikkatlice okuyun, ardından vücudunuza az miktarda sprey uygulayın ve herhangi bir alerjik reaksiyon veya renk değişikliği olmasını bekleyin. Bu şekilde sprey bronzluğunun kalitesini kontrol edebilir ve cildinize zarar verme riskini azaltabilirsiniz. Spreyin daha etkili olması için tüm ölü deri hücrelerini vücudunuzdan çıkarmanız en iyisidir.

Bunun nedeni, sprey tanların genellikle cildinizin dış tabakasına “yapışmasıdır”. Yani ölü deri hücreleriniz hala vücudunuzdaysa, bronzlaşanlar onlar olacak ve bronzluğunuz uzun sürmeyecek. Bunun dışında, sağlıklı cilt hücreleri bronzlaştırıcı spreylere çok duyarlıdır ve onları daha uzun süre korur. Tüm vücudunuzu bir lif kabağı veya başka bir ovma kullanarak ovun ve tüm vücudunuzu, özellikle açıkta kalan kısımları pul pul döktüğünüzden emin olun.

Vücudunuzu ovmaya ek olarak, sprey bronzluğunuzu uygulamadan birkaç saat önce nemlendirici uyguladığınızdan emin olun. Bu, cildinizi yumuşatır ve daha alıcı hale getirir, böylece bronzluğunuzun süresini uzatır ve daha iyi emer.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Trending