Connect with us

Fitness

Kilo Kaybı İçin 7 Günlük Diyet Öğün Planı: 1200 Kalori

Admin

Published

on

Kilo Kaybı İçin 7 Günlük Diyet Öğün Planı: 1200 Kalori – Bu kolay kilo verme diyet planı ile kilo verin, iyi beslenin ve iyi hissedin. Bu basit 1200 kalorilik yemek planı, kalorileri keserken enerjik ve memnun hissetmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bu kolay kilo verme diyet planı ile kilo verin, iyi beslenin ve iyi hissedin. Bu basit 1.200 kalorilik yemek planı, kalorileri keserken enerjik ve tatmin hissetmenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır, böylece haftada 1-2 kilo verebilirsiniz.

Bu 7 günlük diyet planının her günü, kilo kaybı için en iyi gıdaları, protein ve lif içeriği yüksek gıdaları içerir (araştırmaların gösterdiği bir kombinasyon, sizi daha uzun süre tok tutarak kilo vermenize yardımcı olabilir) ve gün boyunca kalorileri stratejik olarak dengeler; aç hissetme. Kalori toplamları, her öğünün yanında listelenir, böylece uygun gördüğünüz şeyleri kolayca değiştirebilirsiniz. Bu sağlıklı yemek planını günlük egzersizle eşleştirin ve kilo verme yolundasınız.

Yemek Haftanız için yemek nasıl hazırlanır:

  1. 1-3. Günlerde kahvaltı için bir grup Fırında Muzlu Cevizli Yulaf Ezmesi Bardağı yapın. Temizliği kolaylaştırmak için yeniden kullanılabilir silikon kaplar kullanın! Satın almak: amazon.com, 12 için 8 dolar
  2. 2-5. Günler arasında öğle yemeği için Chipotle-Lime Karnabahar Taco Kaseleri hazırlayın.Tüm hafta boyunca taze kalmaları için hava geçirmez kaplarda saklayın. Satın almak için: amazon.com, 5 için 19 ABD Doları (Orijinal 30 ABD Doları)
  3. 2, 5 ve 6. günlerde atıştırmalıklar için 3 haşlanmış yumurta kaynatın. Stasher torbaları gibi yeniden kullanılabilir bir silikon torbada saklayın. Satın almak: amazon.com, 1 için 10 ABD doları

Hayal gücünüzü kullanmaya hazır mısınız? Kilo kaybı için bu 7 günlük diyet yemekleri ile başlayalım: 1.200 kalori

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Trending