Connect with us

Sağlık

Lazer epilasyon maliyetini etkileyen 7 faktör

Admin

Published

on

Lazer epilasyon, kalıcı bir epilasyon yöntemi olarak popülerlik kazanmaktadır. Kalıcı epilasyon, zaman, para ve ağda, tıraş veya tüy dökücü krem ​​kullanma zahmetinden tasarruf sağlar. Lazer epilasyonun maliyeti yüksek olabilir, ancak birkaç faktöre bağlıdır.
Lazer epilasyon yaptırmayı düşünen kişilerin en çok sorduğu soru budur. Fiyat birkaç faktöre bağlıdır. Lazerle birkaç seans yaptırmayı beklemelisiniz. Daha küçük alanlarda bile, büyüme aşamasında her bir foliküle dokunulmalıdır. Tüm foliküller birlikte büyümediği için bu birkaç seans alacaktır.
Lazer epilasyon fiyatları yüksek olabilse de, birçok kişi istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın maliyetini buna değer bulmaktadır. Çoğu zaman, maliyet diğer kalıcı epilasyon teknikleri arasında düşer. Lazer, elektroliz maliyetinden daha pahalı değildir. Şimdi epilasyon için ne harcadığınızı düşünün. Zamanla, vücut ağda veya epilasyon ürünlerinin maliyetinden tasarruf edeceksiniz. İşte maliyeti etkileyen 5 faktör:

1. Boyut

lazer epilasyon maliyeti

Tedavi edilen alanın boyutu. Lazeri göz çevresi hariç vücudun her bölgesinde kullanabiliriz. Kasık bölgesi gibi daha küçük alanlar, bacaklar, göğüs veya sırt gibi daha geniş alanlardan daha az zaman gerektirir.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Trending