Connect with us

Fitness

Nutrisystem nasıl çalışır?

Admin

Published

on

Nutrisystem Gıda yoksunluğu olmadan formda kalmanıza yardımcı olacak en hızlı kilo verme programı

Hepimizin hayalini kurduğu mükemmel vücuda sahip olmak günümüzün hızlı dünyasında giderek zorlaşıyor. Hayat, iyi bir sağlık için gerekli besin açısından yoğun yiyecekleri kendimiz pişirmek için zaman ayırmamızı engelliyor. Kalorisi yüksek ve besin kalitesi düşük gıdalar hızlı kilo alımına ve obeziteye neden olur. Bu da kalp hastalığı, diyabet, yüksek tansiyon ve diğer yaşamı tehdit eden durumlar riskinde artışa yol açabilir. Bu, birçok insanın bir ‘fad diyeti’ seçtiğini görür.

Bununla birlikte, birçok diyet, belirli gıda sınıflandırmalarını tamamen ortadan kaldırdıkları için güvenli değildir. Diyetlere bağlı kalmak da son derece zordur çünkü yanlış bir şey yaptığınız için kendinizi cezalandırıyormuşsunuz gibi gelir. Birçok diyet, insanların zevk aldığı büyük miktardaki yiyecekleri sınırlar ve bunun yerine onları tavşan gibi yemeye, günün uzun sürelerinde yemek yememeye veya tadı güzel olmayan yiyecekleri yemeye zorlar. orada o beslenme sistemi Arasında.

Nutrisystem nasıl çalışır?

beslenme sistemi kilo verme ve insanlara son derece besleyici ana öğünler ve düşük kalorili atıştırmalıklar sunan ürünler konusunda uzmanlaşmıştır. Sistemin avantajı, yemeklerin basit bir şekilde hazırlanması veya yemeklerin ısıtılması dışında tüm işlerin sizin için yapılmasıdır.

Nutrisystem’e katıldığınızda yemek istediğiniz yemekleri seçersiniz, satın alırsınız beslenme sistemi ve bunları size düzenli olarak gönderiyorlar. Daha sonra her gün bir beslenme sistemi onaylı kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve tatlı. Arada, öğünler arasında aç hissetmemenizi sağlamak için gün boyunca yiyebileceğiniz onaylanmış atıştırmalıkların bir listesi var.

beslenme sistemi yarısı karbonhidrattan, çeyreği proteinden ve son çeyreği yağdan gelen besinleri dengeler. Beyaz pirinç, beyaz ekmek ve meyvenin bir alt bölümünde bulunan “kötü karbonhidratlar” olarak adlandırılan kan şekerini olumsuz etkileyen yiyecekleri ortadan kaldırır.

Nutrisystem planı ayrıca günlük diyetteki sodyum miktarını yaklaşık 2.000 miligram ile sınırlar. Bununla birlikte, tükettikleri diğer atıştırmalıkların miktarının çok farkında olmalıdır. Elbette, beslenme sistemi günlük kalori alımını da sınırlar. İnsanların kilo vermelerinin ana yolu budur. Yağ ve kalorisi yüksek hızlı yiyecekler yemek yerine yağ olarak depolanır.

beslenme sistemi yemek

Tüm yemeklerinizi beslenme sistemi. Bu, besin değerinin orada olmasını sağlar. Yemek hazırlarken yapay tatlardan ve renklerden, kısmen hidrojene yağlardan, ilave şekerlerden kaçınırlar ve belirli seviyelerde doymuş ve trans yağları korurlar. Ayrıca diyet lifi, yağsız protein, akıllı karbonhidratlar ve sağlıklı yağlarda daha yüksektir.

beslenme sistemi 150’den fazla yemek seçeneği sunar ve yerel marketten satın alınabilecek birkaç düzine ürünle tamamlanır. Vejetaryenler ve diyabet gibi diyet kısıtlamaları için seçenekler vardır. Ancak soya, yer fıstığı veya glüten gibi özel gıda alerjileri olan kişiler için planları yoktur.

Bunun yolu beslenme sistemi program çalışmaları, kişinin 28 günlük bir plan seçmesidir. Bu plan tamamen şunlardan oluşabilir: beslenme sistemi
Seçtiğiniz yemekler veya kendi yemeğinizi seçebilirsiniz. Planınızı ve öğünlerinizi seçtikten sonra, ilk öğün seti size gönderilir ve programa başlayabilirsiniz. Tüm yemekler tazedir ve buzdolabında veya derin dondurucuda 3 ila 4 gün saklanabilir.

Yemek planlama ve hazırlamaya ek olarak, topluluktan ve şirketten çevrimiçi destek de vardır. Hedeflerinizi adresindeki bir beslenme danışmanıyla tartışabilirsiniz. beslenme sistemi onlar için en iyi planın belirlenmesine yardımcı olmak için. beslenme sistemi ayrıca her gün en az 30 dakika fiziksel aktivite yapmayı, dışarıda yemek yemeyi ve programdayken alkol almaktan kaçınmayı önerir.

için özel planlar var. erkekler, kadınlar, vejeteryanlar, şeker hastaları ve 60 yaş üstü insanlar. Plan hamile kadınlar, 14 yaşın altındaki çocuklar, kronik böbrek hastalığı veya belirli gıda alerjileri olan kişiler için tasarlanmamıştır. Ancak, özellikle gençler için bir program var. Abonelerin her hafta bir veya iki pound kaybetmesi için düzenli planlar tasarlanmıştır. Kadınların yaklaşık 13 kilo ve erkeklerin 15 kilo civarında kaybetmeyi bekleyebileceğini belirten bir Yeni Başlangıç ​​planı da var. beslenme sistemi
bunun belinizden yaklaşık 7 inç kaybetmeye eşdeğer olduğunu söylüyor.

Nutrisystem ile bitirin

Çoğu için asıl zorluk, programdan çıktıktan sonradır. Kendi yemeklerini seçmek ve yaratmak zorunda kalmadıkları için, ideal kilo hedeflerine ulaştıklarında sağlıklı beslenmeye devam etme bilgisine her zaman sahip olamıyorlar. Buna yardımcı olmak için, sağlıklı yemek pişirme ve yemek hazırlama hakkında biraz okuma yapın.

Sağlıksız katkı maddelerinden ve yüksek düzeyde zararlı içeriklerden uzak durmaya devam etmek için mağazadan satın aldığınız ürünlerin etiketlerini okuyun. arkasındaki fikirlere bağlı kalarak beslenme sistemi Planlar, kilo vermeye veya sağlıklı bir kiloyu kolayca korumaya devam edebilir, ancak mutfakta biraz daha fazla zaman geçirebilir.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Trending