Connect with us

Fitness

Yüksek hız elde etmek için 5 iş fikri

Admin

Published

on

En son vücut geliştirme dergisini raflardan kaldırmaktan, şu anki vücut geliştirme yıldızının en son programına açmaktan ve dört saat ve bir gün boyunca spor salonuna gitmenize izin veren altı günlük bir bölünmüş program kullandığını bulmaktan bıktım!
Size söylemeyeceği şey, adamın profesyonel olduğu ve muhtemelen sabit bir işi sürdürmek, ipotek ödemek veya iki çocuk yetiştirmek zorunda olmadığıdır.
Mesele şu ki, kaslarınızı gevşetmek için bir atlet gibi antrenman yapmanıza gerek yok, tek yapmanız gereken aşağıdaki hareket fikirlerini takip etmek ve tüm zamanınızı spor salonuna harcamadan hızla büyük kazançlar elde etmeye başlayacaksınız.
Haydi bakalım:

1. Kas Yapın

Yüksek hız elde etmek için fikir alışverişi yapın

Kas inşa etmek için kısa ve yoğun antrenman yapmalısınız, seans başına sadece sınırlı miktarda enerjiniz var. Testler, kan şekerinin 20 dakika sonra dramatik bir şekilde düştüğünü ortaya koyuyor, bu nedenle egzersiz yapmayı seçmek çok önemlidir.
Çok eklemli bileşik hareketler, daha fazla eğitim uyarımı sağladığı, daha işlevsel olduğu ve ağır yükleri kaldırabildiği için kullanılmalıdır. Bileşik hareketlere örnek olarak squat, bench press, dips ve çene kaldırma sayılabilir. bir seansta üç ila dört yüksek yoğunluklu egzersiz yapmak için gerekli olan nedir?
Bu süre zarfında tüm büyük vücut yapıları çok çalışıyor ve barfiks ve barfiks gibi üst beden egzersizlerinde güçlendikçe, kollarınızın ve omuzlarınızın üst kısmına da hacim ekleyeceğinizi unutmayın.
Bu büyük bileşik hareketler üzerinde çalışmak, tüm vücut üzerinde zararlı bir etkiye sahiptir. Uzmanlaşma tekniklerine veya izolasyon hareketlerine gerek yoktur.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Trending